İndirim!

BMSözlükv2 – WordPress Sözlük Teması

1.000 750

Online DemoOnline Demo

Wordpress Sözlük Temasını Siz kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Sözlük Sitemizin Wordpress olması ve ana sayfasını sözlük aynı zamandada blog olarak kullanabileceğiniz bir tasarım elde edilmiştir. Wordpress destekli olmasıyla beraber tamamen seo destekli ve mobil uyumlu olan BMSözlükv2 Sayesinde sözlük severler için hazırlanan tasarımlarımız sayesinde sözlük sitesi elde edebileceksiniz.

Karşılaştır

Açıklama

Online DemoOnline Demo

WordPress Sözlük Temasını Siz kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Sözlük Sitemizin WordPress olması ve ana sayfasını sözlük aynı zamandada blog olarak kullanabileceğiniz bir tasarım elde edilmiştir. WordPress destekli olmasıyla beraber tamamen seo destekli ve mobil uyumlu olan BMSözlükv2 Sayesinde sözlük severler için hazırlanan tasarımlarımız sayesinde sözlük sitesi elde edebileceksiniz.

WordPress sözlük temasının türkçeleştirilmesi BMTasarim yönetimine aittir. Kısa süreli olarak fiyatlandırılması tabanlara çekilen WordPress sözlük scripti’ne sizlerde demo üzerinden bakabilirsiniz. Daha önceden kelebektr.com üzerinde kullanılan sözlük tasarımının ilk versiyonu olarak kullanılmaktaydı daha sonrasında diğer sözlük temasını deneme olarak kurma kararı aldık iki tasarımda’da başarılı olan bmtasarim olarak siz sözlük severlere tasarımlarımızı sunuyoruz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

WordPress BMSözlükv2 temasını satın aldıktan sonra kurulum tamamen bize aittir. Anahtar teslim olarak kurup siz web sahiplerine sunuyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“BMSözlükv2 – WordPress Sözlük Teması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir