İndirim!

WordPress Nirman İnşaat Teması

500 350

34 adet stokta

Karşılaştır

Açıklama

Online DemoOnline Demo

WordPress Nirman İnşaat Teması hakkında bilgi verilmiştir.

Nirman İnşaat, çalışmalarınızı ve hizmetlerinizi en ikna edici şekilde göstermek için çevrimiçi alandan tam anlamıyla faydalanmak için cesur, güçlü, becerikli ve göz alıcı bir yapı WordPress temasıdır.

Tema, inşaat işleri, müteahhitler, inşaatçılar, mimarlık firmaları, yenileme ve tamir hizmetleri, emlak satıcıları, inşaat malzemesi tüccarı, altyapı şirketleri, sıhhi tesisat ve çatı kaplama hizmetleri ve tüm bu işler için en uygun olanıdır.

Web sitenizi rakipler arasında öne çıkarmak için çok sayıda düzen seçeneği ve başlık ve altbilgi stilleri sunar. Bu inşaat WordPress tema tamamen duyarlı, tarayıcılar arası uyumlu, çeviri hazır, SEO dostu ve retina hazır.

Renk paleti, markanızı temsil eden birini seçmek için bir renk yelpazesine sahiptir. En son WordPress 5.0 sürümüne uyumluluk ile, daha önce kodlama bilgisi olmadan web sitesinde kolayca değişiklik yapmak için çeşitli kişiselleştirme seçenekleri mevcuttur.

Galeri, ziyaretçileri en az bir kez görmeleri için çekici düzenler içeriyor. Nirman İnşaat, metin, galeri, resim, video vb. Gibi çeşitli posta biçimlerini destekler.

Bu temayı, emlak firmaları, iç mimarlık, inşaat mühendisliği işleri ve daha pek çok amaç için kullanılmaya uygun hale getiren önceden yapılmış tüm önemli bölümleri vardır. işletme türleri Servislerinizi, temada yer alan birçok sosyal medya ikonu ile tanıtın.

Sizlerde bu temaya sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçerek inşaat sektör sitesine sahip olun..

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“WordPress Nirman İnşaat Teması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir