Normal Siteyi Mobil Uyumlu Hale Getirmek

Normal Siteyi Mobil Uyumlu Hale Getirmek makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sanal alemde birçok web tasarımları bulunmaktadır. Bu tasarımların bir çoğu warez tema olmakla beraber web sitenize ciddi hasarlar verebilmektedir. Bu yüzden warez tema kullanımından kaçınmanızı ve orjinal tema tasarımlar kullanmanızı isteriz.

Web tasarım yapan kullanıcılar veya yeni başlamış web tasarım işleri yapmak isteyen birçok kullanıcı, kişi olabilir. Web tasarımların bir çoğu mobil uyumlu yani responsive tasarım değildir. Google arama motorlarının en çok istediği mobil uyumlu web tasarımlarınızı nasıl responsive mobil uyumlu yapabilirsiniz bunun üzerinde duracağız.

Kaliteli bir web tasarım olmasıyla veraber mobil responsive tema elde etmek aslında çok kolay. Google arama motorunun sizlere sağlamış olduğu amp sistemini kullanarak google arama motorları tarafından web sitenizin sayfalarını amp yapabilirsiniz.

Amp olan web sayfaları her şeyden arınmış ve sade görünüm sağlayarak sayfa açılış hızınızı en üst düzeylere çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Hız ve mobil uyumluluk en ön planda olması sizin en büyük avantajlarınızdır. Unutmayınız.

Diğer yöntemlerden birisi ise web sitenizin alt yapısı wordpress ile wordpress eklentileri ile web sitenizi mobil uyumlu yapabilirsiniz. WPtouch Mobile Plugin sayesinde web siteniz mobil uyumlu hale getirebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken wordpress sayfasından WPtouch Mobile Plugin uygulamasını web sitenize indirip kurduktan sonra birkaç ayar ile siteniz artık mobil sürüm destekliyor olacaktır.

Bu konu hakkında görüş, düşünce, istek ve önerilerinizi bu konu altında yorumlayarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın